27 کاردستی سریع و آسان برای ساخت در خانه

8978
پیک سینما پیش 9 ماه
8978 نمایش

کاردستی های باورنکردنی که باید امروز امتحان کنید

بیایید دستمان را با چسب و انبوهی از لوازم صنایع دستی رنگارنگ کثیف کنیم، زیرا ما امروز انواع و اقسام چیزها را درست می کنیم.

برای شروع، طرز تهیه اسلایم را به شما نشان می دهم. ابتدا مقداری چسب داخل یک کاسه بریزید، سپس مقداری کرم دست، کرم موبر و چند قطره اسلایم اکتیواتور اضافه کنید، همه را با هم مخلوط کنید تا اسلایم شود و سپس چند قطره رنگ خوراکی داخل آن بریزید.

می‌توانید با پیچاندن قسمت‌هایی از یک فرد در فیلم چسبناک و سپس چسباندن گچ مرطوب Modroc روی آن، یک مانکن لباس بسازید. وقتی خشک شد آن را برش دهید و با فوم در حال گسترش پر کنید.

همچنین می توانید با استفاده از گچ یک کاسه دستی شکل زیبا بسازید. به سادگی یک جفت دستکش لاتکس را با گچ یا سیمان پر کنید و سپس آن ها را در یک کاسه کنار هم قرار دهید تا شکل بگیرند. سپس کاسه DIY زیبا را روی پایه اتاق نشیمن خود قرار دهید تا از آن به عنوان جا کلیدی استفاده کنید.

اما بیایید چیزهای فراوانی را که باید با چسب حرارتی درست کنیم را فراموش نکنیم. – یکی از آنها جا انگشتر سورپرایز تخم مرغ است. یا چسب حرارتی رنگی مناسب را پیدا کنید و از آن برای تعمیر مبلمان خود استفاده کنید.

نمایش بیشتر
پیک سینما پیش 9 ماه
0 نظر مرتب سازی بر اساس

هیچ نظری یافت نشد

ویدیو بعدی

ساخت بمب دودزا

RADAR
1539 نمایش پیش 25 روز