ویدیو بعدی:


آموزش ویدیویی سرچ کنسول گوگل

1235 نمایش
سیمابین
125
منتشر شده در 18 May 2019 / در چگونگی و سبک

تا وقتی که از عملکرد خود مطلع نباشیم نمی توانیم میزان موفقیت خود را سنجیده و در مسیر بهبود آن حرکت کنیم. بنابراین داشتن یک برنامه مشخص برای آنالیز مداوم عملکرد، از ارکان جدایی ناپذیر بهینه سازی سایت و سئو محسوب میشود. برای بررسی وضعیت سئو سایت خود نیازمند ابزارهای مناسب هستیم. بهترین مرجع برای این کار ابزارهای معرفی شده توسط گوگل هستند و همین نکته ساده اهمیت آموزش گوگل سرچ کنسول را به ما نشان میدهد.

سئو، یک چرخه بی پایان از تولید محتوا، بررسی نتایج و هدف گذاری های جدید است.

Google Search Console یک ابزار قدرتمند و در عین حال رایگان برای مدیریت و بهبود وضعیت سئو سایت شماست. این ابزار مستقیما توسط گوگل طراحی شده است و اطلاعاتی به شما ارائه میدهد که درهیچ یک از ابزارهای آنلاین سئو قابل دسترسی نیست. ابزار گوگل وبمستر به شما کمک میکند تا کلیه نقاط ضعف و قوت سایت را شناسایی کرده و از سلامت و امنیت آن مطمئن شوید.
نمونه ای از محتوای دوره و نحوه ارائه مطالب

برای آنکه درک بهتری از نحوه آموزش و بیان مدرس دوره داشته باشید گزیده ای از ویدئوهای مربوط به کارگاه های قبلی را در این بخش قرار داده ایم. تمامی شرکت کنندگان دوره آموزش حرفه ای گوگل سرچ کنسول در پایان فیلم کامل جلسه و فایل ارائه را دریافت خواهند کرد. پیشنهاد میکنیم پیش از مطالعه توضیحات دوره، این ویدئو را مشاهده نمایید.

نمایش بیشتر
0 نظرات sort مرتب سازی بر اساس

ویدیو بعدی: