ویدیو بعدی:


رونمایی از ایده کیا هابرینو برقی 2020

810 نمایش
Gunesh
9
منتشر شده در 04 Oct 2019 / در خودرو

2020 Kia Habaniro Suv
یک کراس اوور برقی جمع و جور که می تواند در زندگی هر کسی متناسب باشد ، وارد نمایشگاه اتومبیل نیویورک می شود. این شرکت با بیان صریح در اعلامیه مدل ، تصور می کند که یک نسخه تولید ممکن است در راه باشد: "برخی تصور می کنند که مفهوم هابانیرو هرگز ساخته نخواهد شد ، اما ما توصیه نمی کنیم که روی آن شرط بندی کنید."
هابانیرو موتورهای برقی را در محورهای جلو و عقب بسته بندی می کند تا به آن محرک تمام چرخ دهد. شركت اطلاعات زيادي در مورد نيروي موتور دريافت نمي كند كه فراتر از آن باتري هاي مدرن بيش از 300 ميل با شارژ را فراهم مي كنند.
در حالی که در نگاه اول ، هابانیرو مانند یک وسیله نقلیه سه درب است ، در واقع چهار درب بازکننده پروانه ای وجود دارد. اثاثه یا لوازم داخلی Lava Red کابین را پوشش می دهد ، و یک صفحه نمایش سر تا سر ، کل عرض شیشه جلو را می پوشاند. درایور دارای صفحه نمایش لمسی برای کنترل همه چیز است. هنگامی که رانندگان می خواهند سیستم خودمختار را به دست بگیرند ، فرمان از حداکثر فضای داخلی خارج می شود. سیستم تهویه محیط اطراف ، پرده هوا را از طریق وسیله نقلیه خاموش می کند. همچنین چراغ روشنایی محیطی وجود دارد که علاوه بر تغییر رنگ ، سرنشینان می توانند کمرنگ یا روشن شوند.

نمایش بیشتر
0 نظرات sort مرتب سازی بر اساس

ویدیو بعدی: