ویدیو بعدی:

هماهنگ کردن اکواریوم با طبیعت
محمد اسمخانی
67 نمایش

ده ایده جالب برای سرگرم کردن کودکان با نقاشی

721 نمایش
parvaz
3
منتشر شده در 20 Sep 2019 / در سرگرمی

من چند روش جالب برای جلب توجه با بچه ها به شما نشان خواهم داد - با کف دست و انگشت خود نقاشی کنید. چگونه یک پرنده بکشیم؟ چگونه یک ماهی بکشیم؟ چگونه یک خرچنگ را بکشیم؟ چگونه غاز را بکشیم؟ چگونه یک پروانه بکشیم؟ چگونه یک اسم حیوان دست اموز بکشیم؟ چگونه یک مار بکشیم؟ چگونه یک پنگوئن بکشیم؟ چگونه یک کوسه را بکشیم؟ چگونه بابانوئل را ترسیم کنیم؟ چگونه یک گوزن بکشیم؟ چگونه یک شتر بکشیم؟ چگونه میمون بکشیم؟ چگونه یک گاو را بکشیم؟ چگونه یک قورباغه بکشیم؟ چگونه یک اژدها بکشیم؟ چگونه یک سنجاقک را بکشیم؟ چگونه یک خوک را بکشیم؟ چگونه یک گربه بکشیم؟
چگونه به کودک یاد دهیم که با اعداد قرعه کشی کند؟ چگونه اعداد را با کودک یاد بگیریم؟ یک راه عالی برای جلب علاقه کودکان به ریاضیات ، اعداد و نقاشی همزمان ، دعوت از آنها برای ترسیم با اعداد ، مکمل آنها با تصاویر است. بنابراین ، کودکان با ذهنیت خلاق به تعداد علاقه مند خواهند شد ، و کودکانی که دارای انبار ریاضی هستند - به خلاقیت.
من همچنین به شما نشان می دهم که چگونه می توانید با محافل و استفاده از سکه ترسیم کنید. ترسیم به شما امکان می دهد زندگی کودک را با رنگ های جدید رنگ کنید. سعی کنید با استفاده از مواد و تکنیک ها ، از روند کار لذت ببرید و کودک را به خاطر آنچه انجام می دهد ستایش کنید.

نمایش بیشتر
0 نظرات sort مرتب سازی بر اساس

ویدیو بعدی:

هماهنگ کردن اکواریوم با طبیعت
محمد اسمخانی
67 نمایش